1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Maraşlı 16. Bölüm

Maraşlı 16. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Maraşlı yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Maraşlı 16. Bölüm ile 3 Mayıs Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’de izleyici karşısına çıkan Maraşlı, 26 Nisan akşamı 15. Bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Burak Deniz, Alina Boz ve Serhat Kılıç’ın yer aldığı Maraşlı dizisi bu akşamki bölümüyle de sevenlerinden tam not aldı.

Maraşlı 15. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Maraşlı 16. Bölüm Fragmanı

Maraşlı 15. Bölüm Özeti

Polis sirenlerini duyan Necati, kendisini de kasıtlı olarak yaralar ve saldırıya uğramış gibi davranır. Ağır yaralanan Maraşlı hastaneye kaldırılır. Maraşlı, ölüm ve yaşam arasında savaş verecektir. Mahur ve ailesi gözaltına alınır. Türellerin evi ve Mahur’un stüdyosu polisler tarafından didik didik aranır. Tüm Türkiye bu haberle çalkalanır. Mahur, Firuzan ve Dilşat serbest kalırken Aziz ile İlhan cezaevine gönderilir. Baba oğul hapishanede zor zamanlar geçirir. İlhan’a ise pusu kurulur. İlhan hayatını kurtarmayı başarabilecek midir?

Mahur, Maraşlı’nın komada olduğunu öğrenir ve soluğu hastanede alır. Maraşlı’nın başında beklemeye başlar. Necati ve Savaş yıllardır hayalini kurdukları babalarına sürülen lekenin intikamını aldıklarını düşünürler. Geriye, istihbarat için çalıştığından emin oldukları Maraşlı’nın ölümü kalmıştır. İki kardeş Maraşlı’nın ölüm emrini verir. Bu kez Mahur, Maraşlı’nın hayatını kurtarabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir