1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 102. Bölüm

Yasak Elma 102. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen Fox tv dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Yasak Elma 102. Bölüm ile 15 Mart Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 101. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Yasak Elma dizisinin 101. son bölümünde; Hasan Ali, Ender’in konuşması sonrası Mahmut’tan şüphelenmeye başlar ve Mahmut- Şahika ilişkisini çözerek ikisinden de bir seferde kurtulma planı yapar. Yasak Elma 102. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Yasak Elma 101. son bölüm özeti..

Yasak Elma 102. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=W-KkUtYtmS4″]

Yasak Elma 101. Bölüm Özeti

Çağatay, Emir ve Caner sayesinde Cansu’dan kurtulmanın çaresini bulur ve bir plan yaparlar. Çağatay her şeyi düzeltecekken, umulmadık bir ziyaret onu alt üst edecektir. Şahika, Hasan Ali’yle evli olmasının tüm avantajlarını kullanmaya başlar ve bu durum Ender’i rahatsız eder. Çağatay, Cansu yüzünden kimin onu tehdit ettiğini araştırırken uzun zamandır sakladığı sırrını açıklamak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir