Dünya Hali 1. Bölüm
0

Bu sezona Masumlar Apartmanı, Gönül Dağı, Teşkilat ve Uyanış: Büyük Selçuklu gibi diziler ile damga vuran TRT1 yeni bir diziyi daha izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Dünya Hali 1. Bölüm ile 28 Temmuz Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarında yayın hayatına merhaba demeye hazırlanıyor.

Yeni sezonda TRT1 ekranlarında farklı yapımlar bulacaksınız, bunlardan birisi de Dünya Hali olacak. Tutunamayanlar dizisinin yapımcısı Neden Film, benzer bir absürt komedi işine el attı. Dünya Hali dizisinin yönetmenlik koltuğunda ise Osman Nail Doğan oturuyor. Seni Çok Bekledim dizisindeki başarılı performansı ile göz dolduran Caner Şahin ile, Zümrüdüanka ile parlayan Pelin Abay yeni dizinin başrolünde buluştu. Dünya Hali dizisi izleyicileri eğlendirecek durum komedileri içeren ve absürt komedi içerikleri de barındıran bir yapım olarak başlıyor.

Dünya Hali 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Şehir hayatının gündelik dertleriyle boğuşan içimizden insanların hikayesini konu alan dizide ayrıca Selin Hasar, Ayfer Tokatlı, Durul Bazan, Mert Denizmen, Mekin Sezer, Naşit Özcan gibi birçok yetenekli isim yer alırken dizinin yakında ekranlara gelmesi planlanıyor. Birbirinden komik hikayeleriyle ekranlara damga vuracak dizinin konusu şöyle:

“Sinan, dedesinin değerleriyle büyümüş, dürüst, ahlaklı, vicdanlı bir gençtir. Ancak aradığı aşkı henüz bulamamıştır. Sinan’ın dedesi ölüm döşeğindeyken ona ilginç bir vasiyette bulunur. Vasiyete göre Sinan şu üç şarta uyan kızı bulup evlenmelidir: “Erken kalksın, eskinin kıymetini bilsin, bir de bal porsuğuna benzesin yeter.” Sinan dedesinin vasiyetini yerine getireyim derken kendisini komik bir maceranın içinde bulur. Bu macerada ona en yakın arkadaşı Azim, patronu Güven, ailesi, yakın çevresi ve dedesinin cami arkadaşları Burhan, Namık ve Talat amcalar eşlik edecektir.” Dünya Hali, mizahı bol, izlemesi keyifli birbirinden eğlenceli bölümleri ile yakında TRT 1’de.

DÜNYA HALİ OYUNCULARI!

Başrollerini Caner Şahin, Pelin Abay, Tolga Tekin ve Ozan Çelik’in paylaştığı dizide; hayatı pahasına doğruluktan ayrılmayan Sinan’ın (Caner Şahin) dedesinin vasiyetini yerine getirmeye çalışırken başından geçen komik olaylar anlatılıyor.

Dünya Hali 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VrCjQs8dxBA”]

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dDwm3yOnAb0″]

Dünya Hali 1. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=cYSMyFoAlE4″]

Dünya Hali 2. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1obvSOToLzY”]

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-37

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir