Kalp Yarası 27. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 27. Bölüm ile 3 Ocak Pazartesi akşamı yerine 10 Ocak Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen ATV dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kalp Yarası 26. bölümde Adnan, Yaman’ın kendisine rest çekmesine karşılık Yaman’la yüzleşince ikili arasında ipler iyice gerilir. Adnan, Ayşe ve Ferit’in düğününde fenalaşır ve hayatını kaybeder.

Kalp Yarası 27. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 27. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 27. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 26. Bölüm Özeti

Ayşe ve Ferit’in düğün töreninde Adnan’ın fenalaşması ortalığı karıştırır. Adnan, Yaman’ın kendisine rest çekmesine karşılık Yaman’la yüzleşince ikili arasında ipler iyice gerilir.

Azade ise gerçeğin ortaya çıkmaması için elinden geleni yapar. Karnındaki bebeğinin Hande’yi değiştirebileceğini düşünen Zümrüt büyük bir risk alır fakat bu gelişmeler Betül’ü yeni kararlar almaya zorlar.

Sancakzade Ailesi, Adnan Bey’in ölüm haberiyle sarsılmışken ikinci bir şok dalgası ile yüzleşmek üzeredir: Yaman intikam gününün geldiğine inanarak harekete geçer!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir