Payitaht Abdülhamid 151. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara geliyor. Payitaht Abdülhamid 151. Bölüm ile 14 Mayıs Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve ilgi ile izlenen Payitaht Abdülhamit’in 150. bölümü ekranlara geldi. Payitaht Abdülhamid 151. Bölüm bölüm fragmanı merakla bekleniyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve Payitaht Abdülhamid son bölüm özeti.

Payitaht Abdülhamid 151. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=GpLzM6wKOsw”]

Payitaht Abdülhamid 151. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZDaVOR9eusE”]

Payitaht Abdülhamid 150. Bölüm Özeti

Abdülhamid Sadrazam Paşa ile yüzleşecek. Mahmut Paşa, Selim ve Necip Paşa tarafından Fransız sefaretinden kurtarılacak. Mahmut Paşa ise idam sehpasına çıkarılacak. Abdülhamid kendisini derinden üzecek bir sürprizde öğrenecek.

Saliha Mary’ye haremi tanıtmaya çalışırken, Mary, bambaşka bir amaca hizmet etmektedir. Abdülhamid ile tanışmaya hazırlanan Aliye’den yardım isteyen Saliha duruma karşı çıkar ve Mary planını ortaya koyar. Abdülhamid ile tanışan Mary amacına ulaşacaktır.

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> https://www.gursesgazetesi.com/medya-tv/payitaht-abdulhamid-151bolum-fragmani-ve-14-mayis-2021-cuma-ozeti-trt-1-h71889.html

Gürsesgazetesi.com

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir