1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 14. Bölüm

Kalp Yarası 14. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 14. Bölüm ile 4 Ekim Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Haftanın ilk günü ekranlara gelen ve başarılı reyting sonuçları ile her bölüm merak uyandıran ATV dizisi Kalp Yarası son bölümü ile yine ekranlara damga vurdu. Kalp Yarası’nın 27 Eylül tarihli 13. son bölümünde Hüseyin’in tuttuğu avukatın manipülasyonu sonucu Ayşe’nin cezaevine girmesi dikkat çekti. Azade’nin eline Ayşe’nin masumiyetinin kanıtı olan video ise bölüme damga vurdu.

Kalp Yarası 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kalp Yarası 14. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 14. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 13. Bölüm Özeti

Ayşe, Hüseyin’in tuttuğu avukatın manipülasyonu sonucu üzerine atılan suçu kabul ederek cezaevine girer. Ayşe’nin Baha’yı öldürmediğine inanan Ferit, Ayşe’nin avukatı olmaya karar verir. Ferit’in “Sana inanıyorum, avukatın ben olacağım” demesi Ayşe’yi umutlandırır. Ancak Ferit, Baha ile Ayşe’nin birbirlerini sevdiği düşüncesini aşmakta zorlanmaktadır.

Ayşe’nin masumiyetinin kanıtı olan video Azade’nin elindedir. Azade gelin olarak hiçbir zaman kabullenemediği Ayşe yüzünden oğlunun ölümden dönmesini sindiremez. Vicdanı ve anneliği arasında sıkışan Azade, Ayşe’nin kurtarıcısı olabilecek mi?

Diğer yandan Adnan’ın öz babası olduğunu öğrenen Yaman, geçmişiyle barışmak ve intikam almak arasında kritik bir yol ayrımındadır.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-29

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir