1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 5. Bölüm

Akıncı 5. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen ATV dizisi Akıncı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Akıncı 5. Bölüm ile 29 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akıncı dizisi 4. bölümü ile dizi severlerin karşısına çıktı. Akıncı 4. son bölümde; Cevdet, polis sorgusundan kurtulmanın yollarını araraken Nergis de babasının ‘gerçekte’ kim olduğunu öğrenmek için Kemal’den yardım ister. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Erkan Bektaş ve Didem İnselel’in yer aldığı dizide şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesi anlatılıyor. Son bölümde akıllara Nergis, Akıncı’ya aşık mı oluyor sorusu akıllara geliyor. Akıncı 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Akıncı 4. bölüm özeti.

Akıncı 5. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=yX_6-9VmPVs”]

Akıncı 4. Bölüm Özeti

Lukas görevden alındığını öğrendiğinde ülkeden ayrılmadan önce Akıncı’ya karşı savaş açmak için güç toplar. Lukas’ı takipte olan Akıncı için bu savaş beklediği fırsattır ama Lukas beklenmedik bir hamle yapar. Gizli Yapı, yetki alanının dışına çıkan Lukas için ölüm emri verir ve bu görev Cevdet Emiroğlu’na verilir. Bunu öğrenen Lukas, Cevdet’i Nergis üzerinden vurmayı planlar. Üstelik bu kez Akıncı, Nergis’in yardımına koşamayacak kadar uzaktadır. Nergis’i kurtarmak için sürpriz bir isim ortaya çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir