1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 15. Bölüm

Arıza 15. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Show tv dizisi Arıza yeni bölümü ile devam ediyor. Arıza 15. bölümü ile 20 Aralık Pazar akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Arıza dizisi 14. son bölümü ile 13 Aralık Pazar akşamı Show tv ekranlarında izleyicileri ile buluştu. Arıza son bölümde Halide ve Ali Rıza arasındaki gerilim bütün dengeleri değiştirir. Halide’nin vurulmasıyla dikkat çeken Arıza 14. bölümde neler oldu? Arıza 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arıza 14. bölüm izlemek için tıklayınız.

Arıza 15. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2HEJfb4zWic”]

Arıza 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ahS6CkjotdY”]

Arıza 14. Bölüm Özeti

Ali Rıza gözlerini açar ve türlü işkencelerin ardından kendisine gelmeye çalışır. Muzaffer ise halen bu işin arkasında kimin olduğuna ulaşamamıştır.

Ali Rıza konsorsiyum toplantısında başına gelenleri anlatır ama kimin yaptığını bilmediğini söyler, Fuat ise bu işi kimin yaptığını açıklar. Halide ise Ali Rıza’dan duyduklarıyla şoke olur; Ali Rıza Halide’ye, ‘Biz olamayız’ der.

Ali Rıza Numan’ın deposunu iç edince Numan, Burak’tan para ister. Melek ise artık kararını vermiştir, öğrendiği büyük sırrı Haşmet’le paylaşacaktır. Burak’ın gönderdiği paralar sahte çıkınca Numan, Burak’ın evine gelir ve ateş açar. Kurşunların hedefi ise Burak değil, Halide olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir