Kardeşlerim 30. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim 30. Bölüm ile 27 Kasım Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi dün akşam nefes kesen bir bölüm ile izleyenleri ekranlara kilitlemeyi başardı ve 20 Kasım reytinglerinde total’de 1. oldu. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde okuldaki kostüm partisinde Suzan’ın yaptığı açıklama bomba etkisi yaratmıştı. Akif, ailesini kaybetmenin acısını Kaan’dan çıkartır ve onu önce evden sonra okuldan kovdu. Kardeşlerim son bölümde; babasının ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenen Kadir, soluğu Akif’in kapısında alır. Büyük bir yüzleşme yaşayan ikiliyi izleyen Kaan, babasına yardımcı olmak için bir hamlede bulunur.

Kardeşlerim 30. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 30. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 29. Bölüm Özeti

Babasının ölümüyle ilgili gerçekleri öğrenen Kadir, soluğu Akif’in kapısında alır. Büyük bir yüzleşme yaşayan ikiliyi izleyen Kaan, babasına yardımcı olmak için bir hamlede bulunur. Akif yaşananları örtbas etmeye çalışırken Nebahat çaresizce ona destek olur. Eren ailesini büyük bir şoka sokan bu yüzleşmenin sonucu herkes için yeni bir mücadelenin başlangıcı olacaktır.

Kardeşlerim Kadir Diziye Veda mı Etti?

Kadir ile ilgili gelişmeler ve Kadir karakterine can veren Özgür Sarı ile ilgili akıbet, dizinin yeni bölümünde belli oldu. Kardeşlerim’in Kadir’i diziye veda etti.

İlginizi Çekebilir
survivor-93-bolum_cemalcan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir