1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 8. Bölüm

Akrep 8. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen Star TV dizisi Akrep yeni bölümleri ile artık Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Akrep 8. Bölüm ile 28 Ocak Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akrep dizisinin 7. son bölümle ekranlardaki yerini almasının ardından yeni bölümde neler olacağı diziseverler tarafından merak edilmeye başlanarak Akrep 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorularına cevap aranmaya başlandı. Akrep dizisi artık Perşembe akşamları Star TV ekranlarından yer alacak.

Akrep 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dKsG1-hnfO4″]

Akrep 7. Bölüm Özeti

Fikret, gizemli bir adamdan gelen telefonla eşi Berna’nın intihar etmediğini ve öldüğü gece evde birinin olduğunu öğrenir. Berna’nın ölümünün gizemini aydınlatmaya karar veren Fikret, Berna’nın ölümüne şahit olan adamın peşine düşer. Ancak Perihan da başka bir oyun kurunca, Fikret kendini yeni bir akrep kapanında bulacaktır.

Fikret’i çocuklarının gözünden düşürmeyi başaran ve bütün planları kusursuz işleyen Ferda; Merve, Duru ve Aras üçgeninde giderek yükselen gerilimden ise son derece rahatsızdır. Merve’yi kendi yanında tutmak için yeni planlar yaparken, diğer kızı Ayşem ile ilgili sırrının Perihan’ın elinde olacağına ihtimal vermez. Oysa Perihan, Ferda’nın kızı olduğunu ortaya çıkardığı Ayşem’e hayatının şokunu yaşatır ve evlatlık olduğunu söyler! Anneannesi olduğu gerçeğini saklayarak, gerçek annesi hakkındaki gerçeği ortaya çıkaracağının da sözünü verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir