1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Society ve I Am Not Okay With This Dizileri İptal Edildi

The Society ve I Am Not Okay With This Dizileri İptal Edildi
0

Netflix dizisinden 2 dizi için iptal duyurusu geldi. Süpriz olarak değerlendirilen bu kararla Netflix, The Society ve I Am Not Okay With This dizilerini iptal etti.

Özellikle Netflix platformunda yayınlanan The Society dizisinin hatrı sayılı bir izleyeci kitlesi olduğu biliniyordu. İptalin nedeni ise “pandeminin” sebep olduğu sorunlar. Netflix, geçtiğimiz yaz The Society dizisine 2. sezon onayı verdiğini açıklamıştı. Yıl sonunda ekrana gelmesi planlanan yeni sezonun çekimlerine Covid-19 nedeniyle başlanamadı. Hatta gelecek ay sete dönülebileceği konuşuluyordu. Ancak prodüksiyon tarihlerindeki belirsizlik, The Society’nin geniş kadrosunu bir araya getirmenin zorluğu ve salgın nedeniyle bütçenin beklenmedik şekilde artması gibi nedenlerden dolayı diziden vazgeçildi.

I Am Not Okay With This dizisi de The Society’ye katılmış oldu. Dizi, resmi olarak yeni sezon onayını almamış olsa da gelecek sezonun senaryoları hazırlanmıştı ve onayına kesin gözle bakılıyordu. Platform, yaptığı resmi açıklamada Covid-19 nedeniyle zor bir karar aldıklarının ve bundan dolayı üzgün olduklarının altını çizerek iki ekibe de minnettar olduğunu belirtti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir