1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 22. Bölüm

Akrep 22. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümleri ile Perşembe akşamları Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz. Akrep 22. Bölüm ile 13 Mayıs Perşembe akşamı yerine 20 Mayıs Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Akrep dizisi 21. son bölüm Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaştığı dizinin son bölümünde; Ferda, Ahmet’in otel odasında kendisini aldattığını Efe’den öğrenince soluğu otelde alır. Ahmet ve Duru’yu odada yakalayıp ortalığı birbirine katar. Ahmet’in düğün arifesinde yaptığı bu hareket, ikilinin arasındaki güveni tarumar eder ve Ferda, Ahmet’le ipleri koparmaya karar verir. Akrep 22. yeni önizleme yayınlandı! Akrep 21. son bölüm özeti.

Akrep 22. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KGmQ11Y3hQU”]

Akrep 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pGzIlNfZ1BQ”]

Akrep 22. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2hMtZxpq7WQ”]

Akrep 21. Bölüm Özeti

Perihan, hastalığın son evresinde olduğunu ve kurtuluş umudu olmadığını öğrenince geride ailesine göz kulak olacak ve şirketi iyi idare edecek birine ihtiyaç duyar. Perihan, hem ailesini canı pahasına koruyacak hem de onları Ahmet’ten uzak tutacak ismin Ferda olduğuna karar verir.

Aras, Ahmet ve Duru’yu otelde gördükten sonra Emgen Malikanesi’ne gidip herkesin içinde olanı biteni anlatırken, Can’ın da velayetini alacağını kesin bir dille belirtir. Perihan duyduklarına inanamaz ancak otel odasındaki buluşmayı Duru da reddetmeyince tepkisi çok sert olur. Öte yandan Aras, Ahmet’i çok kızdıracak bir karar alır. Ayşem’den velayet davasında avukatı olmasını isterken, ikili arasında beklenmedik bir yakınlaşma gerçekleşir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir