1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm
0

FOX tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm ile 29 Ekim Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aşk Mantık İntikam 18. bölüm ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Esra, Ozan’a gidip neden böyle bir hamle yaptığını sorar. Ozan onu korumak istemiştir. İkili bir tartışmanın ortasındayken gelen haberle şok olurlar.

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 19. Bölüm 2. Fragmanı

Aşk Mantık İntikam 18. Bölüm Özeti

Esra, Çağla tarafından rakip firmaya bilgi sızdırmakla suçlanır ancak Ozan’ın beklenmedik hamlesi ile planı boşa düşer. Şirketteki hiç kimse Esra’nın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermediği için Esra kısa sürede aklanır.

Esra, Ozan’a gidip neden böyle bir hamle yaptığını sorar. Ozan onu korumak istemiştir. İkili bir tartışmanın ortasındayken gelen haberle şok olurlar. Ekrem ve Elif ortada yoktur. Esra ve Ozan, kardeşlerini ararken tüm kartların açıldığı ve büyük bir hesaplaşmanın yaşandığı bir gece geçirirler.

Çınar, yeni projenin bilgilerini sızdıran kişinin peşine düşer. Yeşim’le yediği bir yemek sonrasında duyduğu şeylerle sarsılır ve Çağla’dan hesap sorar. İyice köşeye sıkışan Çağla kontrolünü kaybeder. Çağla’yı bekleyen asıl şok ise, Ozan’ın son hamlesi olacaktır.

İlginizi Çekebilir
Aziz-Bolum-27

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir