1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 23. Bölüm

Menajerimi Ara 23. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Menajerimi Ara 23. Bölüm ile 31 Ocak Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin yeni sezondaki en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara 22. bölümüyle bu akşam ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Dicle’nin evinde karşılaştığı kötü sürpriz damga vurdu ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Menajerimi Ara 23. Bölüm de konuk oyuncu gülben Ergen olacak.

Menajerimi Ara 23. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AC4Jo-pqOEs”]

Menajerimi Ara 23. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=A5b6QgRiRuc”]

Menajerimi Ara 22. Bölüm Özeti

Barış ve Dicle, onları izleyen birini fark ederken Barış yaşadığı diğer kazalarla birlikte bunun tesadüf olmadığını düşünür.

Kıraç Serkan’la ilgili araştırmalarını sürdürürken, Feris oyuncusunun sette aniden ortaya çıkan hastalığı ile ilgili sorunları sürpriz bir kişiden yardım alarak çözer.

Serkan’ın Peride ile ilgili düşüncelerini söylemesi ajanstaki dengeleri bozarken, Kıraç ise Çınar ve Feris’in birlikte hareket etmesini sağlar. Serkan’ın Beren’in işi için attığı adım ise Feris’le karşı karşıya gelmesine neden olur.

Dicle’nin evinde karşılaştığı kötü sürprize vereceği tepki ise merakla beklenir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir