1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kazara Aşk 13. Bölüm

Kazara Aşk Dizisi Final mi yapıyor?

Kazara Aşk 13. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Kazara Aşk yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kazara Aşk 13. Bölüm ile 30 Eylül Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen dizi Kazara Aşk, 12. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Star Tv’nin yeni dizisi Kazara Aşk 12. bölümde Civan ise Şimal’i aşkına inandırmak, onun kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Civan’ın, Şimal’e kavuşma hayalleri, babasının ikisinin evliliğiyle ilgili verdiği kararla alt üst olur. Kazara Aşk 13. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kazara Aşk 13. Bölüm Fragmanı

Kazara Aşk 12. Bölüm Özeti

Kazara Aşk 12. bölümde “Şimal, Civan’la beklenmedik yakınlaşmalarından etkilenmiştir. Fakat kendisinin de Civan’a karşı bir şeyler hissettiği gerçeğini kabullenemez.

Üstelik Civan’ın aşk itirafının, şirketi geri kazanmak için yaptığı yeni bir hamleden ibaret olduğunu düşünüyordur. Civan ise Şimal’i aşkına inandırmak, onun kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Civan’ın, Şimal’e kavuşma hayalleri, babasının ikisinin evliliğiyle ilgili verdiği kararla alt üst olur. Tahsin, onun aslında Nazlı ile evli olduğunu öğrendikten sonra Civan’ın herkesi ve özellikle Şimal’i daha fazla kandırmasına kesinlikle izin vermeyecektir. Civan, babasının kesin talebi ile Şimal’e aşkı arasında sıkışıp kalır. Civan, söylediği yalanları telafi edecek yolu mu, Şimal’e olan aşkını mı seçecektir? Peki Şimal, Civan’a karşı hisleriyle yüzleşip sonunda onu sevdiğini kabul edebilecek midir?..”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir