1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kalp Yarası 10. Bölüm

Kalp Yarası 10. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kalp Yarası 10. Bölüm ile 6 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kalp Yarası 9. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın yer aldığı dizi Antakya’da çekiliyor. Dizinin son bölümünde; Ferit ve Ayşe’nin kavgayla başlayan gecesi öpüşmeleriyle son bulmuş, Hande de bu anı uzaktan izlemiştir. Kalp Yarası 10. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi.

Kalp Yarası 10. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 10. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 9. Bölüm Özeti

Şimdiye dek oyun olduğunu düşündüğü bu evliliğin aşka dönüştüğünü anlayan Hande deliye döner.

Yaman, Hande defterini kapatmak için Betül’le bir yola girmiştir. Adnan ise Fırtına’ya ilaç enjekte edildiğini öğrendikten sonra birilerinin oğlunun canına kast ettiğini anlamıştır. Adnan’ın aklına tek bir isim gelir: Yaman… İki oğlu arasında sıkışıp kalan Adnan bir karar vermek zorundadır.

Leman, Sinan’ın Ebru’yla hala görüştüğünü ve aralarında duygusal bir ilişki olduğunu fark ederek harekete geçmesi gerektiğini anlar.

Ayşe ve Ferit yeni başlayan aşklarının heyecanı içindedir. İkili birbirinden bir an bile ayrı kalmaya dayanamazken, Hande her şeyi göze alarak son kozunu oynamaya hazırlanırken hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir