İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sefirin Kızı 20. Bölüm

Sefirin Kızı 20. Bölüm
+ - 0

Pazartesi akşamları Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 20. Bölüm ile 21 Eylül Pazartesi akşamı Star TV ekranlarında olacak.

STAR TV’nin ilgiyle takip edilen Sefirin Kızı dizisinde ortalık karışıyor. Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verdi. Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince adeta deliye döndü. Sancar, Gediz’in peşine düşerken Akın ise Menekşe’yi planına dahil etmek için çabalıyor.

Sefirin Kızı 20. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 20. Bölüm 2. Fragmanı

Sefirin Kızı 19. Bölümde Neler Oldu?

Sancar Nare’yi dedesinin siperine kilitler ve Gediz’in konağa girmesini yasaklar. Bir zamanlar dedesinin olan konağa girmesinin yasaklanması, Gediz’i çok sarsar.

Menekşe de Nare’nin üst katında kalmasıyla deliye döner. Kahraman onu Nare’den kurtarabileceğini söyleyince onunla işbirliği yapmaya karar verir.

Kahraman, Nare’yi kaçırma suçunu Yahya’nın üzerine atmış ve sadıcıyla bozuşan Sancar’ı kardeşiyle de düşman etmiştir ama dört koldan saldırdığı Sancar’ın ona ve herkese çok büyük bir sürprizi vardır.

Nare ise Sancar’ın karısıyla aynı evde kalmayı gururuna yediremez ve o konağı Sancar’a dar etmeye karar verir. Sancar onu Akın’dan koruyabilecekse gururunun umrunda olmadığını söyler ve Nare’nin tüm yaptıklarını sineye çeker.

Bir yandan Nare, bir yandan Melek, bir yandan Gediz, bir yandan Kahraman derken Sancar feci şekilde sıkışır ama Elvan bir zamanlar Nare’ye yaptığı yanlışı öğrenince en büyük müttefikini kaybeder.

Elvan artık Gediz’in tarafındadır ve yaptığı planla onun Nare’yi konaktan kaçırmasına yardım eder. Gediz şimdi çok heyecanlıdır; sonunda Nare’ye aşkını ilan edebilecektir.

Yorum Yap