1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 29. Bölüm

Kırmızı Oda 29. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Kırmızı Oda 29. Bölüm ile 19 Mart Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

ülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek yaşam öykülerine dayanan hikayelerinden esinlenerek ekranlara gelen Kırmızı Oda’nın 12 Mart tarihli 28. son bölümünde Nazlı’nın takıntılarını geride bırakması dikkat çekerken, boşanma kararıyla neye uğradığını şaşıran Recai’nin pişman olması damga vurdu. Sadi’nin sokakta kaldığı günlerde ona sahip çıkan Miço’nun hikayesini anlatması ise bu hafta yüreklere dokundu. İşte, Kırmızı Oda son bölüm özeti ve 29. yeni bölüm fragmanı ile ilgili merak edilenler.

Kırmızı Oda 28. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 29. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=iYj2TlZqslI”]

Kırmızı Oda 29. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=wX9I44E_K9k”]

Kırmızı Oda 28. Bölüm Özeti

Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin son bölümünde Deniz ve Piraye Hoca arasında yaşanan yüzleşme çarpıcı anlardan oldu. Adım adım hikayesinde sona gelen Kumru’nun Yavuz’la ilgili anlattıkları da ekran başındakileri şaşkına çevrildi. Kırmızı Oda’nın 28. Bölümünde; Kumru (Aslıhan Gürbüz) Doktor Hanım’a en korktuğu ve cevaplamaktan sakındığı soruyu sorar. Nazlı (Pınar Deniz), Recai’ye karşı olan takıntısını geride bırakarak kendi yaşamına odaklanamaya başlar. Sadi (Erkan Petekkaya) sokakta kaldığı günlerde ona sahip çıkan Miço’nun hikayesini anlatır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir