1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Mucize Doktor Yunanistan’ı Fethetti

Mucize Doktor Yunanistan’ı Fethetti
0

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor, Yunanistan’da yayınlanmaya başlandı. Dizinin bu ülkede de büyük bir ilgi görmesi kimseyi şaşırtmadı. Yunanistan’da sosyal medyada başlayan övgüler, basına da yansıdı.

Yunanistan gazeteleri ve dergilerinde Mucize Doktor dizisiyle ilgili övgü dolu bir çok haber yapılıyor. Onur Tuna da Atina sokaklarından bir fotoğrafı instagram hesabından yayınladı.

Dizi ile ilgili haber yapan bir derginin kapağını paylaşan Onur Tuna, gurur doluydu. Ünlü oyuncu, Oben Budak’ın paylaştığı “Atina sokaklarında bir yakışıklı” mesajını kendi hesabında yayınladı.

Onur Tuna ayrıca ev halini “Mutluluktan öleceğim” mesajıyla yayınladı. Oyuncu, hayranlarından yine binlerce beğeni ve çok sayıda iltifat içerikli yorum aldı.

Mucize Doktor dizisinin ilk sezonunun bittiği düşünülüyor. Detayları burada paylaşmıştık. Dizinin setinin toplanıp yeniden çekimlere başlanması çok zor görünüyor. Temmuz veya Ağustos ayı için planlama yapılması ihtimal dahilinde. Ancak net bir bilgi olmadığını belirtelim.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir