1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Zümrüdüanka 16. Bölüm

Zümrüdüanka 16. Bölüm
0

FOX tv’nin Cumartesi akşamları beğeniyle izlenen dizisi Zümrüdüanka yeni bölümü ile devam ediyor. Zümrüdüanka 16. bölüm ile 24 Ekim Cumartesi akşamı FOX tv ekranlarında olacak.

Zümrüdüanka 15. bölüm izleyicisi ile buluştu. Zümrüdüanka son bölümünde Serhat, Zümrüt’e kavuşmaya çalıştıkça önüne başka engeller çıkıyor. Serhat, Cihan’ı Zümrüt’ün yanında görünce, kıskançlıktan deliye dönüyor. Serhat, sevdiği kadını elinden almak isteyen kişinin Abbas olduğunu öğrenince, deliye döner. Amcasının aylarca gözünün içine bakarak yalan söylemesi, Serhat’ı ayrıca hayal kırıklığına uğratır.

Zümrüdüanka 16. Bölüm Fragmanı

Zümrüdüanka 16. Bölüm 2. Fragmanı

Zümrüdüanka 15. Bölümde Neler Oldu?

Serhat, Cihan’ı Zümrüt’ün yanında görünce, kıskançlıktan deliye döner. Zümrüt’e kavuşmaya çalıştıkça, önüne başka engeller çıkar. Serhat, şimdi de Cihan’ı bertaraf etmek durumundadır.

Serhat’ın Deniz’den boşanmak için harekete geçmesi, Deniz’in planlarını alt üst eder. Ancak Deniz’in de kolayca pes etmeye niyeti yoktur.

Abbas, Zümrüt’e yaptığının bedelini ağır bir şekilde öderken; içinde biriken öfke, onu çok daha tehlikeli hale getirir. Artık Abbas’ın en büyük hayali; Serhat ve Zümrüt’ten intikam alacağı günün bir an önce gelmesidir.

Suhandan ve Hamit, mutlu olmak için yakaladıkları umuda sımsıkı sarılırlar. Ancak onların dünyasında, her mutluluğun bir de bedeli vardır.

Zümrüt, babasını aramaya başlar. Bunu öğrenen Cihan da Zümrüt’e hem yardımcı hem de yakın olmak için harekete geçer. Zümrüt ve Cihan, adım adım tehlikeye doğru yürümektedirler. Serhat, bu olanları öğrendiğinde, Zümrüt’ün kendisini bilerek uzak tutmaya çalıştığını anlar. Ancak sevdiği kadını korumak için, kendisini ateşe atmaktan çekinmeyecektir.

Serhat ve Cihan, Zümrüt’ü içine düştüğü durumdan kurtarmak isterlerken, çok acı bir şekilde sınanacaklarından habersizdirler.

İlginizi Çekebilir
Babil-bolum-16

Yorum Yap