1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aziz 24. Bölüm

Aziz 24. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Aziz yeni bölümleri ile Cuma akşamları izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Aziz 24. Bölüm ile 6 Mayıs Cuma akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Aziz dizisi yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 29 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelen Aziz dizisi son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,07 puan alarak 8. oldu. Başrollerinde Murat Yıldırım, Damla Sönmez’in olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz’ün oturduğu Aziz dizisindeki gelişmeler merak konusu oldu.

Aziz 24. Bölüm Fragmanı

Aziz 23. Bölüm Özeti

Aziz’in karşısına çıkan gizemli bir adam hiç beklenmedik şekilde Aziz’e yeni bir görev teklif eder. Aziz bu görevi vatan aşkıyla kabul ederken birçok şeyi arkasında bırakmak zorunda kalır. Efnan ise olanlardan habersiz Aziz’in gizlediği sırrın peşinden giderken Pierre seçimlere hile karıştırmak için akla gelmeyecek bir plan yapar. Bu planı öğrenen Aziz ise onu bozmak için elinden geleni yapacaktır. Tüm bunlar olurken şehirden ayrılmak üzere olan Dilruba ise Adem yüzünden bebeğini kaybetme tehlikesiyle yüz yüze kalacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir