1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 5. Bölüm

Alev Alev 5. Bölüm
0

Perşembe akşamları Show tv kanalında yayınlanan Alev Alev dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Alev Alev 5. Bölüm ile 3 Aralık Perşembe akşamı Show tv ekranlarında yayınlancak.

Alev Alev 4. son bölümüyle dün akşam izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde Ozan sayesinde Çelebi’ye yakalanmaktan kurtulan Cemre, kızı Güneş’ten ayrılmak zorunda kalınca oldukça duygusal anlar yaşandı.

Alev Alev 5. Bölüm Fragmanı

Alev Alev 5. Bölüm 2. Fragmanı

Alev Alev 4. Bölüm Özeti

Ozan sayesinde Çelebi’ye yakalanmaktan kurtulan Cemre, kızı Güneş’ten ayrılmak zorunda kaldı. Ömer ise kendini çok büyük bir kumpasın içinde buldu ve sarnıcı kundaklama şüphesiyle gözaltına alındı. Rüya, Ömer’i ağır suçlamalardan kurtarmaya çalışırken onu hem Ömer hem de babası Kenan durdurmak istedi. Ancak Rüya, Ömer’in avukatı olmaktan vazgeçmedi. Cemre’yi Ozan’ın evinde bulan Çelebi, onu vermesi zor bir kararla baş başa bıraktı; Cemre, ya hapse girecek ya da eve dönecekti! Çiçek ise Atlas’ın, onun annesi olmadığını bildiğini öğrendi. Hem Atlas’ın yardıma muhtaç hali hem Tomris’in anlattıkları, bunların üstüne Bülent’in evdeki varlığı Çiçek’i giderek zorladı.

Atlas’a rağmen Çiçek, Bülent ile aynı evde kalamayacağını Tomris’e söyledi. Tomris’in tek çaresi, Bülent’i göndermek olunca harekete geçti ama sunduğu büyük teklife rağmen Bülent, gitmeyi kabul etmedi. Rüya, Ömer’in yangından kurtardığı bir tanığın ifade vermesini sağlayınca gözler Kayabeylilere çevrildi. Böylelikle serbest kalan Ömer, kendisine iftira atan kişinin Selim olduğunu anlayınca hesap sormak için onun karşısına çıktı ve ifadeyi İskender’in verdirdiğini öğrendi. Cemre’nin kararının öğrenildiği final anları ise seyircileri ekran başına kilitledi.

Çelebi, Cemre’nin eve döneceğini zannederken Cemre, Çelebi’ye karşı vereceği mücadeleyi resmen başlattı. Basına açıklama yaparak Çelebi’nin onu zehirlediğini, psikolojik ve fiziksel şiddet uyguladığını herkese söyledi. Cemre’nin açıklama yaptığı anlar soluksuz izlenirken Cemre’nin mücadelesinde neler yaşanacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-34

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir