1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 8. Bölüm

Alev Alev 8. Bölüm
0

Show tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev yeni bölümü ile devam ediyor. Alev Alev 8. Bölüm ile 24 Aralık Perşembe akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Show TV’nin kısa sürede hatırı sayılır bir izleyici kitlesine kavuşan dizsi Alev Alev, 8. yeni bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. İlgiyle izlenen dizinin yeni bölümüne Ali’nin Çiçek’in yüzünü görmesi damga vuracak. Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’in merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Ali’nin, Çiçek’in yüzünü görmek istediği heyecan dolu tanıtımda Çiçek, kaçmaya çalışsa da başarılı olamıyor. Çiçek’in yüzünü gören Ali şoke olurken, öğrendiği sarsıcı gerçek karşısında ne yapacağı merakla bekleniyor.

Alev Alev 8. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=73rT_46d6Ws”]

Alev Alev 7. Bölüm Özeti

Ali, Çiçek’in İskender tarafından alevlere itildiğini öğrendi. Korkunç gerçek karşısında sarsılan Ali, öfkesine hakim olamadı ve yaptığı planla İskender’i bıçakladı. Olanlar karşısında dehşete düşen Çiçek ise Ali’nin tutuklanmaması için elinden geleni yaptı. Cemre ve Rüya, evlerinde ilk kez ufak bir kutlama yaparken onları Ozan ve Ömer yine yalnız bırakmadı. Dördünün eğlenceli anları seyircilerin de yüzlerini güldürürken Rüya ile Ömer, birbirine olan hislerini giderek fark etmeye başladı. Ancak Cemre, Rüya, Ozan ve Ömer her şeyin yolunda gittiğini düşünürken, Çelebi gücünü kötüye kullanarak hamlelerini yapmaya devam etti. Ozan’ın evine vergi borcunun gelmesi üzerine Ömer, dostuna yardım edebilmek için tehlikeli bir adım attı. Borcu kapatabilmek için kumarhaneye giden Ömer, burada saldırıya uğradı. Kaçmaya çalışan Ömer’i saldırganlar mahalleye kadar takip ederek omzundan yaraladı. Ömer’i yaralı halde bulan Rüya ise korku dolu anlar yaşadı.

Cemre ise yeni bir hayat kurma yolunda ilk adımı atarak akıl sağlığı raporu almak için heyet karşısına çıktı. Hayatını değiştirecek bu adımı atarken Çelebi de Cemre’nin o raporu alamaması için elinden geleni yaptı. Cemre’nin, heyet karşısına çıktığı final anları ise bölüme damgasını vurdu. Cemre, yaptığı duygu dolu ve çarpıcı konuşmayla izleyenleri derinden etkilemeyi başardı. Peki Çelebi’nin hamlelerine rağmen Cemre, heyetten akıl sağlığı raporunu almayı başarabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir