1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Çukur 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Çukur 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı
1

Merakla beklenen Ay Yapım imzalı Show TV’nin Pazartesi akşamlarına damga buran dizisi Çukur 4. sezon fragmanı yayınlandı. Aras Bulut İynemli’nin Yamaç karakteri ile Çukur mahallesinin lideri konumunda bulunduğu dizide aksiyon ve gerilim yeni sezonda da eksik olamayacakmmış gibi duruyor.

Başrollerinde Aras Bulut İyinemli, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Nejat İşler ve Barış Arduç’un yer aldığı Çukur dizisi yeni sezonu hakkında ilk tanıtım videosunu paylaştı. Yeni sezonda Çukur dizisinin kadrosuna 2 yeni isim daha katıldı. Daha öncede bilgisini verdiğimiz gibi İrem Sak ve Mustafa Avkıran Çukur dizisinin yeni bölümlerinde rol alacaklar.

Yayınlanan Çukur 4. sezon fragmanından Yamaç Koçavalı ile Arık Böke Erdenet’in kavga ettiğini görüyoruz. Arık Böke Erdenet, Seni o Çukur’a gömeceğim diyerek Yamaç Koçavalı ile kavgaya giriyorlar. Tanıtım fragmanında ayrıca diziye bu sezon katılan Mustafa Avkıran’ın da sahnesini görüyoruz. Mustafa Avkıran diziye Çağatay Erdenet ve Arık Böke Erdenet’in babası Cengiz Erdenet rolünde giriş yapıyor. İşte yeni sezon Çukur tanıtımı.


Çukur 4. Sezon Fragmanı


Çukur 4. Sezon 2. Fragman


Çukur 4. Sezon 3. Fragman

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başalyacak?

Çukur’un yeni sezonu Pazartesi akşamları çok yakında Show TV’de izleyicisi ile buluşacak. Konuya ilişkin yapımcıdan resmi bir açıklama gelmedi fakat dizinin 7 Eylül 2020 Pazartesi günü 4. sezon 1. bölümü ile ekranlarda olması bekleniyor.

Çukur son Bölümde Neler Olmuştu?

Çukur 3. sezon 26. bölümde (toplamda 93. bölüm) telekonferans ile çevrimiçi ortamda buluşan Koçovalı kardeşler aralarındaki problemi yine çözemediler ve bildikleri yoldan gitmeye karar verdiler. Mahalledekiler de görüntülü toplantı yaparak yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaştılar can alıcı bilgi tabiki Medet’ten geldi.

Salgından önceki son bölümde Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapan Yamaç ve Salih, kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim ediyor. Çağatay, Erdenet nüfuzunu kullanarak hapis cezasından kurtuluyor fakat babasının kementini yemekten kurtulamıyor. Erdenet ailesi Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gidiyor. Oyunda artık Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet var.

İlginizi Çekebilir
Oglum-Bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Ya cok ozledik bir Cukur bir Mucize Doktor. Artik baslasinlar lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir