1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 16. Bölüm

Arıza 16. Bölüm
0

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Arıza yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arıza 16. Bölüm ile 27 Aralık Pazar akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Arıza 15. bölümü ile dün akşam Show tv ekranlarında yayınlandı. Arıza’da; Ali Rıza, Numan’ı yakalayarak öldürmüştür. Burak’ı ise Fuat’a getirerek gerçekleri açıklar. Burak yaptığı her şeyi itiraf etti ve ortalık karıştı. Merakla beklenen Arıza 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arıza 15. bölüm’de neler oldu?

Arıza 15. bölüm izlemek için tıklayınız.

Arıza 16. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=zZbiEwsslcU”]

Arıza 16. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=mlYeJ-EcIOs”]

Arıza 15. Bölüm Özeti

Ali Rıza apar topar Halide’yi hastaneye yetiştirir. Haberi alan Haşmet, kızına bir şey olursa kimseyi sağ koymayacağını söyler. Burak ise Ali Rıza’dan önce Numan’a ulaşmak ister ama başarılı olamaz çünkü Ali Rıza, Numan’ı yakalamış ve öldürmüştür.

Oğlundan bir türlü haber alamayan Fuat ise konsorsiyumu toplar, Haşmet’le Ali Rıza’nın oğlunu öldürmüş olabileceğini söyler. Ali Rıza ise toplantıya gelir ve Burak’ı Fuat’ın önüne atar çünkü Burak yaptığı her şeyi itiraf etmiştir.

Bunun üzerine konsorsiyum Burak’ı idama mahkûm eder. Fuat oğlunu bu ölümden kurtarmak için bir plan yapar fakat plana sürpriz bir şekilde Ali Rıza dâhil olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir