Kara Tahta 5. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kara Tahta yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kara Tahta 5. Bölüm ile 27 Nisan Çarşamba akşamı yerine 11 Mayıs Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kara Tahta bölümleri TRT1 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 20 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kara Tahta son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,23 puan olarak 16. sırada yer aldı. Kara Tahta dizisinin 4. bölümünde; Irmak ve Atlas, bir kez daha aşklarına engel olanlar yüzünden iki ayrı yöne gitmek zorunda kalırlar. Tüm olanlara rağmen Irmak bir karar verir. Cevapsız bırakılan soruların yanıtını almak konusunda kendinden emindir.

Kara Tahta 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kara Tahta 5. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 4. Bölüm Özeti

Irmak ve Atlas, bir kez daha aşklarına engel olanlar yüzünden iki ayrı yöne gitmek zorunda kalırlar. Tüm olanlara rağmen Irmak bir karar verir. Cevapsız bırakılan soruların yanıtını almak konusunda kendinden emindir.Münevver, Bekir’i daha fazla idare edemeyeceğini anlar ve çok gerilir. Bu yüzden de Irmak üzerindeki baskısı artar. Irmak, annesinin baskısına rağmen Atlas’la yüzleşmek için okula gider.

Atlas, kalbinin söylemek istediklerini aklıyla susturmaya çalışır. Irmak’ın cevabını almak istediği sorular için Atlas’ın bir tercih yapması gerekir. Atlas’ın vereceği bu büyük karar aynı anda çok fazla kişinin hayatını etkiler. İskender’in istediği parayı Bekir’den almak için elinde tuttuğu delil ise tüm dengeleri alt üst edebilecek güçtedir. “

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir