1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 18. Bölüm

Teşkilat 18. Bölüm
0

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Teşkilat dizisi, yeni bölümüleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 18. Bölüm ile 17 Ekim Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat dizisi 17. bölümü ile TRT1’de ekrana geldi. Teşkilat’ın 17. bölümünde; gemi saldırısının tek faili olan Simon’u almak için Güney Kıbrıs’a giden ekip uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide ölüm kalım savaşı vermektedir. Simon’u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren’in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur. Teşkilat 18. Bölüm ile 17 Ekim Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Teşkilat 18. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 18. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 18. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 17. Bölüm Özeti

Teşkilat dizisinin on yedinci bölümünde, gemi saldırısının tek faili olan Simon’u almak için Güney Kıbrıs’a giden ekip uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide ölüm kalım savaşı vermektedir.

Türkiye’ye karşı ağır yaptırımların görüşüleceği komisyon toplantısının arifesinde Simon’un komisyonun önüne çıkmasını engellemek isteyen Yıldırım planlarını devreye sokar ve yeni sağ kolu Çetin’i sahaya sürer.

Zehra’nın ekipten ayrılma kararı karargahta bomba etkisi yaratır. Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra’nın bu kararını etkileyecek beklenmedik bir gelişme yaşanır.

Simon’u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren’in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur. Ceren’in herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Serdar’ın baskıları sonucunda Ceren’in büyük sırrını açıklamasıyla tüm dengeler değişecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir