1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 109. Bölüm

Yasak Elma 109. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yasak Elma 109. Bölüm ile 3 Mayıs Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 108. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Nesrin Cavadzade’nin yer aldığı Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor. Yasak Elma dizisinin 108. son bölümünde; Yıldız, Çağatay’ı kaybedeceğini anlayarak son kez bir oyun oynar ve bu sefer şansı yaver gider. Yasak Elma 109. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yasak Elma 108. son bölüm özeti.

Yasak Elma 109. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HwaKV-SOwv8″]

Yasak Elma 108. Bölüm Özeti

Ender, Kaya’yla arasını düzeltmeye çalışırken, bir taraftan da ondan şüpheleniyordur. Bütün kapılar tek tek Cansu’nun yüzüne kapanınca Cansu çareyi büyük intikam planı yapmakta bulur ve Hasan Ali’nin davetini basar.

Kaya’nın geri dönmesi, Ender’in bütün gelecek planlarını alt üst eder. Şahika, Kaya üzerinden Ender’i üzerek yenme derdindeyken, yaşadığı tesadüfler onu Ömer’le bir araya getirir. Yıldız, yalanın ortaya çıkmaması için mecburen Ender’le el sıkışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir