1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm

Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm ile 4 Ocak Salı akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Fox ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 14. bölümünde; Sergen sahte hastalığıyla Azra’yla barışmaya çalışmaktadır. Faruk, kızı ve eşini, Güneş’in düğününe davet eder. Çolpan ve kızlarına danışarak onları içeri davet eden Faruk, ölmeden önce son görevini de yerine getirmiştir.

Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 15. Bölüm 2. Fragmanı

Evlilik Hakkında Her Şey 14. Bölüm Özeti

Kızının velayetini almaya kararlı olan Defne, Hızır’a karşı yeni planlar yapmaya başlar. Ural, Alina’yı kaybetme korkusunu bir türlü içinden atamaz. Sanem davayı kazanacakları konusunda onu ikna etmeye çalışır. Yalın bir yandan Zafer ve Nursen’i ayrılık kararından vazgeçirmeye çalışmakta, diğer yandan da düğün öncesi talihsizlikler yaşayan Güneş’i rahatlatmaya çalışmaktadır. Nihayet düğün günü gelip çatar. Çolpan Nazan’ın düğüne gelmesini istemese de kızlarının kardeşleriyle tanışmalarına engel olmamak için buna razı olur. Bu durum Faruk’un üzerindeki baskıyı artırır. Düğünde sadece Güneş’in değil, bütün Cevher kadınlarının hayatında dönüm noktası yaratacak olaylar yaşanacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir