1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 52. Bölüm ile 21 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı son bölümünde Gülben yüzleşmeye karar veriyor. Gülben ve Esat evlenir. Fakat Gülben eve geri döner.

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 52. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 51. Bölüm Özeti

Gülben, Esat’ın babasıyla konuşmasının ardından kendisi için mühim bir yüzleşme daha yapmaya karar verir. Yanında ise hiç beklemediği bir destek vardır. Safiye, Naci’ye kesin bir cevap vermez ancak Naci’nin bu işin peşini bırakmaya niyeti yoktur. Barkın’a ulaşamayan Ceylan endişelenir ve evine gider. Gördüğü manzara karşısında öfkeyle Han’la konuşmaya gider ve bu konuşmanın ardından radikal bir karar alır. O sırada Esat da babasına resti çekmiş halde Gülben’lere gider ve tüm aileye bir an önce evlenmek istediğini söyler. Sonunda düğün günü gelir çatar. Gülben’in mutluluğu ve korkuları adeta birbirleriyle yarışır. Sürprizlerle dolu bu düğünün sonrasıysa Gülben için bambaşka bir endişeye gebedir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir