1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 3. Bölüm

Annemizi Saklarken 3. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Annemizi Saklarken 3. Bölüm ile 22 Aralık Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ekranların yeni dizisi Annemizi Saklarken Star tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Annemizi Saklarken dizisinin 2. bölümünde; Füsun ve Handan arasında sorgulama yaşandı. Yaşanan trajedi sadece Demir ailesi için değil, Handan için de yıkıcı olurken Derya ise annesiyle ilgili bambaşka bir yıkım yaşar.

Annemizi Saklarken 3. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 2. Bölüm Özeti

Handan, zamanla kendini toplamaya çalışırken, Dündar hiç zaman kaybetmeden Handan’ın peşine düşer. Handan sadece Dündar’ın değil, o gece neler olduğunu çözmek isteyen Füsun’un ve Dündar’ın ablası Benan’ın da hedefindedir. Derya’nın hedefinde ise parasını iade etmek istediği Bora vardır. Ancak Derya’yı kötü bir sürpriz bekler. Bora ise Derya ve Handan arasındaki bağın peşine düşerken, Dündar ve Handan arasındaki kaçma kovalamaca herkesi içine alan bir kedi fare oyununa döner.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir