1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm ile 20 Nisan Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. 13 Nisan Çarşamba akşamı ekranlara gelen Annenin Sırrıdır Çocuk son reyting listesindende Total de 2.67 puan alarak 15. sırada kendine yer buldu. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin 2. bölümünde; Sabriye’nin ve Nuh’un üsteleyen tavrı Meryem’in planlarını tehlikeye atacak.

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm Fragmanı

Annenin Sırrıdır Çocuk 2. Bölüm Özeti

Meryem, annesinin ölmesiyle birlikte ablası Türkan ve eniştesi Reha ile burun buruna gelmek zorunda kalacak. Defne eski defterlerin açılmasıyla Sadun ile karşı karşıya gelecek. Sadun tam aşkını kalbine gömüp dönme kararı almışken Defne’den aldığı bir haber tüm planlarını değiştirecek. Peki Defne yıllardır kavuşmayı beklediği evladını kucağına alabilecek mi? Diğer yandan yaptığı planlarla kendini ciddi bir tehlikenin içine atan Meryem bu işten paçayı kurtarabilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir