1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 57. Bölüm

Masumlar Apartmanı 57. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 57. Bölüm ile 8 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı bölümleri Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 56. bölümünde; Han ve Mazo arasında yaşananlar dikkat çekti. Han, Ceylan’la birlikte babasını bulmak için yola çıkar. Mazo’nun, babasına zarar verebileceği düşüncesi, onu kendini kaybetme noktasına getirir.

Masumlar Apartmanı 57. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 57. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 56. Bölüm Özeti

Han, Ceylan’la birlikte babasını bulmak için yola çıkar. Mazo’nun, babasına zarar verebileceği düşüncesi, onu kendini kaybetme noktasına getirir. Endişelenmesinler diye Safiye ve Gülben’e yalan söylemiştir ancak Safiye ikna olmaz ve Naci’yle birlikte alelacele otelden ayrılırlar. Gülben ise, Esat’ın ısrarını kıramayıp birkaç gün daha otelde kalmayı kabul eder. Han, Mazo’nun babasını nereye kaçırmış olabileceğini düşünürken, gelen bir telefonla babasının yerini öğrenir. Sonunda babasına sağ salim ulaşır ancak asıl mücadele daha yeni başlıyordur. Bu sırada Safiye, Naci’yle evliliğinin sağlam temellerle başlaması için kendini aşan bir karar alır. Naci ise otelde yaşadığı atağın endişesi içindedir. Mazo’nun oyunu giderek acımasızlaşırken, Han, Mazo’nun kim olduğunu çözebilmek için hafızasının sınırlarını zorlar.

İlginizi Çekebilir
Ariza-Bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir