1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 9. Bölüm

Üç Kız Kardeş 9. Bölüm
0

Salı akşamlarının beğenilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş 9. Bölüm ile 19 Nisan Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi yine bu haftaya damga vurdu. 12 Nisan Salı akşamı ekranlara gelen Üç Kız Kardeş son bölümün reyting listesinde Total de 7,23 puan aldı ve 1. olarak en çok izlenen yapım oldu. Üç Kız Kardeş dizisinin 8. bölümünde; Türkan sadece Somer’e değil, ailenin kalan tüm fertlerine de iyi gelmektedir. Somer, hastane odasında Mine ve Nihat’ı el ele görünce ipleri tamamen koparır ve Türkan’a odaklanır. Nihat’ı Ayvalık’a Rüçhan’ın getirdiğini öğrenen Mine, Rüçhan ile karşı karşıya gelir.

Üç Kız Kardeş 9. Bölüm Fragmanı

Üç Kız Kardeş 8. Bölüm Özeti

Mine ve Nihat’ı hastane odasında birlikte gören Somer’in kafası karışır. Bebeğin kendinden olup olmadığını sorgulamaya başlar. Mine her ne kadar onu ikna etmeye çalışsa da bu ilişki Somer için tamamen bitmiştir. Aşk acısı çeker. Kocasının zeytinlik meselesi yüzünden moral bozukluğu yaşadığını düşünen Türkan, Somer’in yanında olmaya onun keyfini yerine getirmeye çalışır. Birbirlerine iyi gelmektedirler. Türkan bu süreçte her ne kadar Somer için bir yara bandına dönüşse de Kormanların villasında alışık olmadığımız türden manzaraların ortaya çıkmasına da neden olur. Türkan sadece Somer’e değil, ailenin kalan tüm fertlerine de iyi gelmektedir.

Öte yandan Nihat’ın bizzat Rüçhan Hanım tarafından Ayvalık’a getirildiğini ve zeytinlik karşılığında Somer’le aşklarının pazarlık konusu edildiğini öğrenen Mine, Somer’e tüm gerçeği açıkladığı bir mektup yazar. Ancak mektup, Türkan’ın eline geçer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir