1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 9. Bölüm

Adı Sevgi 9. Bölüm
0

Pazar akşamlarının çiçeği burnunda yeni dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Atv ekrnalarında yayınlanmaya devam ediyor. Adı Sevgi 9. Bölüm ile 8 Mayıs Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi bölümleri her hafta yeni bir merak konusu oluşturmaya devam ediyor. 1 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Adı Sevgi son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,34 puan alarak 4. oldu. Adı Sevgi dizisinin 8. bölümünde; Volkan, Zeynep’i geri alabilmek için Sarpça’yı ateşe vermeye yemin etmiştir. Ekrem ve Macide kendi yarattıkları canavarı engellemeye çalışsa da Volkan’ın hedefindeki Esma ve Gülendam kabus dolu anlar yaşarlar. Emir’in soracağı hesap Volkan ve ailesi için acı olur.

Adı Sevgi 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Adı Sevgi 9. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 8. Bölüm Özeti

Mehmet’in ortadan kaybolması ise zamana karşı bir yarışı başlatır. Emir ve Elif, Mehmet’i bulup eve döndürmek isterken, Volkan’ın hamlesi hayati bir hatayı beraberinde getirir.

Acı olaylar Doğukan ve Esma’yı daha da birbirine bağlarken, Zahit torununu Doğukan’dan uzak durması konusunda net bir şekilde uyarır. Bu uyarının altında yatan Doğukan’la ilgili büyük sır herkesin hayatını değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir