e
sv

Hercai 61. Bölüm

143 Okunma — 22 Şubat 2021 11:42
avatar

admin

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ATV ekranlarının sevilen dizisi Hercai, Pazar akşamları yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 61. Bölüm ile 28 Şubat Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan ATV dizisi Hercai, 60. bölümüyle Pazar ekranlara geldi. Sevilen dizinin yeni bölümüne Reyyan’ın öğrendiği gerçek damga vurdu. Reyyan ve Miran’ın birbirlerine olan kırgınlıkları sona ermiş, aşkları her zamankinden de kuvvetli devam etmektedir. Öyle ki Miran, Reyyan’ın isteğiyle Azize’ye bir şans vermeye karar verir. Ancak ondan bir isteği olacaktır. Hercai 61. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Hercai 60. Bölüm özeti.

Hercai 61. Bölüm Fragmanı

Hercai 61. Bölüm İzle

Hercai 60. Bölüm Özeti

Reyyan ve Miran’ın birbirlerine olan kırgınlıkları sona ermiş, aşkları her zamankinden de kuvvetli devam etmektedir. Öyle ki Miran, Reyyan’ın isteğiyle Azize’ye bir şans vermeye karar verir.

Ancak ondan bir isteği olacaktır. Öte yandan çiftlikte duyulan silah sesi Hazar ve Nasuh’un çiftlik evine koşmalarına neden olur. Karşısında gördüğü manzara Hazar’ı şoke edecektir. Yaren’in verdiği haber onu öldürmeye kararlı olan Füsun’u durdurur.

Dilşah, Azra’yı kaybetme korkusuyla yanlış adımlar atmaktadır. Bu sırada Reyyan ve Miran’ın hayatında ise tüm olup bitenlerden daha önemli bir durum meydana gelir. Füsun ve Dilşah hesaplaşmasında neler olacak? Azize Miran’ın şartını kabul edecek mi?

Sıradaki içerik:

Hercai 61. Bölüm