1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 16. Bölüm

Teşkilat 16. Bölüm
0

2. sezonu ile ekranlara fırtına gibi giriş yapan Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Teşkilat 16. Bölüm ile 3 Ekim Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat 15. bölümüyle izleyenleriyle kavuştu. Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) ve operasyonlarını konu alan dizisi Teşkilat’ın yeni sezonunda MİT binasına uçakla yapılması planlanan saldırıyı engelleyen Serdar, o günden beri ortadan kaybolmuştur. Serdar’ı uzun zaman sonra bulan ekip, hafızasını kaybettiğini farkeder. Teşkilat 16. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Türk sondaj gemisine yapılan bir saldırı sonucu vatandaşlar hayatını kaybeder. Kemal de şehit olanlar arasındadır. Diğer yandan Ceren, Türk istihbaratının eline geçmiştir.

Teşkilat 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 16. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 16. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 15. Bölüm Özeti

MİT binasına uçakla yapılması planlanan saldırıyı engelleyen Serdar, o günden beri ortadan kaybolmuştur. Aradan geçen süreçte her yerde Serdar’ı arayan ekip nihayet kayıp arkadaşlarının izine Polonya’da rastlayıp harekete geçer.

Zor durumdaki Serdar’ın yardımına hiç beklenmedik biri yetişir ancak Serdar’ın herkesi derinden etkileyecek büyük bir sorunu vardır. Diğer yandan ise Halit Başkan ekibin tanışması gereken yeni biri olarak katılır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir