Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. Bölüm ile 30 Mart Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 187. yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam İlyas’ın Selman’ı infaz etmesi damga vurdu. Peki merakla araştırılan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. yeni bölüm fragmanı yayında mı? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 188. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 187. Bölüm Özeti

İntikamını almak için gözünü karartan Hızır Çakırbeyli, Tuncay’a ve İshak’a hayatlarının boyunca unutamayacağı bir ders verir. Düşmanlarına vurduğu ağır darbelerle ailesini korumaya çalışan Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli’nin verdiği kararla zor duruma düşer. Ailenin direği ol dediği eşi Ceylan Çakırbeyli, verdiği sözleri hiçe sayarak istihbaratla birlikte hareket eder. Gömdüğü savaş baltasını çıkaran Ceylan Çakırbeyli, Hızır Çakırbeyli’nin sevgisini kaybetme pahasına onu korumaya kararlıdır. Alpaslan ve İlyas Çakırbeyli’nin de ikazlarını yok sayan Ceylan Çakırbeyli, kendi planını uygulamaya başlar.

Gözlerinin önünde Behzat Façalı’nın infaz ettiği oğlu Uğur için intikam almaya yemin eden Demir ise abisi İdris’le ters düşme pahasına intikamını almaya niyetlidir. Çıkan savaşta Behzat’ın en yakınındaki Hakan ise ilk darbeyi alır.

Oğlu Yaman Korkmaz’ın ikazlarına rağmen Kimsesiz Doğan’a savaş açan Hamdi Korkmaz ilk hamlesini yapar. Hamdi Kormaz’ın beklediği haber ise Seko’dan gelir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir