1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

La Casa de Papel Ekibinden Yeni Dizi “Sky Rojo”

La Casa de Papel Ekibinden Yeni Dizi “Sky Rojo”
0

La Casa De Papel dizisiyle rüştünü ispatlayan Álex Pina yeni dizisi Sky Rojo ile iddialı geliyor. Netflix, La Casa de Papel’in yaratıcıları Álex Pina ve Esther Martínez Lobato’nun çok beklenen yeni orijinali “Sky Rojo”‘nun fragmanını paylaştı ve dizi, 19 Mart’ta tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye’de de ekranlara gelecek.

İki sezonluk onayı alan dizinin bölümleri yaklaşık 25 dakika civarında sürecek. Dizinin kadrosunda Verónica Sánchez (Coral), Lali Espósito (Wendy), Yany Prado (Gina), Asier Etxeandia (Romeo), Miguel Ángel Silvestre (Moisés), Enric Auquer (Christian), Maia Dunne (Clara) ve Chloe Dunne (Lola) gibi isimler yer alıyor.

Dizide, üç kadın başrol, Las Novias Kulübü’ndeki egzotik dansçılarken, her adımda tehlikelerle dolu kaotik bir kaçış yolculuğuna çıkan bir ekibe dönüşüyor. Muazzam zorluklardan ve cani düşmanlardan kurtulmak için, üçünün arkadaşlıklarına ve daha büyük bir ortak güce sahip olduklarına güvenmeleri gerekiyor. Pina ve Martinez; “Sky Rojo”nun çılgınca bir eylem olmasını istedik, 25’er dakikalık çalışma süresini olay örgüsünün dinamik doğasının altını çizmek için kullandık: Kaçış ve hayatta kalma yarışı… Bir filmin veya bir bölümün üçüncü perdesi, anlatılan tüm çatışmaların en canlı noktaları için tüm enerjinin birleştiği yerdir. Yapmaya karar verdiğimiz şey, sürekli üçüncü bir perde yapmak, tüm hikayemizi bu çılgın enerjiden geçirmekti.” dedi.

Dizi, Madrid’de ve Tenerife’nin Kanarya Adası’nda çekildi ve ikinci sezon Netflix’te zaten onaylandı. Pina ve Martínez’e, Jesús Colmenar yönetici yapımcı olarak katıldı. Colmenar aynı zamanda Óscar Pedraza, David Victori, Albert Pintó, Javier Quintas ve Eduardo Chapero-Jackson’ın yer aldığı dizinin ortak yönetmenlik ekibinin bir parçası. David Barrocal, David Oliva, Javier Gómez Santander, Juan Salvador López ve Mercedes Rodrigo, dizinin yazar odasında Pina ve Martínez’e katıldı.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xO9dELpmx_0”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir