1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 24. Bölüm

Destan 24. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Destan 24. Bölüm ile 24 Mayıs Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile ATV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. 17 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Destan son bölümü reyting sıralamasında Total de 5,04 izlenme oranı ile 3. oldu. DEstan 23. bölümde kazanan Batuga mı Obar mı olacak? merak konusu oldu.

Destan 24. Bölüm Fragmanı

Destan 23. Bölüm Özeti

sir haldeyken bile Türk’ün yüceliğini gösteren Batuga, Obar’ı öldürmek için beklenmedik bir hamle yapmıştı. Bu hamle sonucunda kazanan Batuga mı olacak yoksa Obar mı olacak? Yüzlerce yıllık intikam için tekrar gün yüzüne çıkan İtbaraklar, atalarının intikamı için Gök Hanlığına saldırmış ve kırıp geçirmişlerdi. Vahşiliklerini intikam aşkıyla harmanlayan İtbaraklar’ın su sefer ki hedefi neresi olacaktır? Batuga’yı kurtarmak için tehlikeden tehlikeye koşan Akkız’ı bu sefer çok daha büyük bir tehlike beklemektedir. Aşk ve ölüm çıkmazında kalacak olan Akkız ve Batuga’yı bu sefer nasıl bir sonuç beklemektedir. Kazanan aşk mı yoksa ölüm mü olacak? Atalarının intikamı için Gök Hanlığına saldıran Obar; Alpagu Han’ı esir etmişti. Oğuz Han ve Barak Han’ın savaş meydanında karşı karşıya gelmesinden yüzlerce yıl sonra bu kez Alpagu ile Obar hangi şartlarda karşı karşıya gelecek? Tarih tekerrür mü edecek yoksa bu defa sonuç farklı mı olacak? İtbarakların saldırısını fırsat bilen Kaya, canını kurtardığı yetmezmiş gibi hem tahta geçmiş hem de Alpagu Han’ın bir daha saraya dönmemesi için oyunlar kurmuştu. Kaya’nın yaptığı bu hamleler başarılı olacak mı? Düşmanlarla anlaşan Kaya, kendi milletini ikna edebilecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir