1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İyilik 4. Bölüm

İyilik 4. Bölüm
0

Fox tv ekranlarının sevilen yeni dizisi İyilik yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. İyilik 4. Bölüm ile 20 Mayıs Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen İyilik bölümleri heyecan dolu sahnelerle Fox ekranlarında izleyenleri ile uluşmaya devam ediyor. 13 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelen İyilik dizisi son bölümü reyting sıralmasında Total de 3,61 izlenme oranı ile 5. oldu. İyilik dizisinin 3. bölümünde; Neslihan’ın “kocam nerede” diye Damla’nın kapısına dayanması şüphelerinin en doruk noktasıdır.

İyilik 4. Bölüm Fragmanı

İyilik 3. Bölüm Özeti

Neslihan’ın “kocam nerede” diye Damla’nın kapısına dayanması şüphelerinin en doruk noktasıdır. Damla ve Murat, bu durumdan sıyrılsalar da Neslihan’ın şüpheleri durulmaz. Damla ise bu durumdan faydalanıp, Neslihan’ı Murat’ın onu aldattığına iyice ikna etmeye çalışır. Şahika dahil kimseye bu konuda tam olarak güvenemeyen Neslihan son çareyi Koray’a danışmakta bulur. Herkesin peşinde olduğu gerçekler ise holdingin yıldönümü kutlamasında bir araya gelir. Pandora’nın kutusu açılmak üzeredir…

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-18

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir