1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 562. Bölüm

Arka Sokaklar 562. Bölüm
0

Ekranların sevilen Kanal D dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile devam ediyor. Arka Sokaklar 562. Bölüm ile 23 Ekim cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Kanal D’nin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar dün gece 562. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Tüm ekibin Tunç’u cezaevinden çıkarabilmenin yollarını aradığı Arka Sokaklar dizisinin son bölümünde; Özcan’ın Mesut’a acı çektirmek için Tunç’u kendi cezaevine naklettirdi. Tunç’un koğuşundan aradığı Mesut, oğlunu kurtarabilmek için hızlı hareket eder. Cezaevine ulaştığında gördüğü manzara kendisini yıkar. Oğlu ölümle pençeleşmektedir. Tunç hemen hastaneye kaldırılır. Mesut’un tek dileği vardır; o da, oğlu Tunç’un yaşamasıdır. Özcan ikinci plandadır. Tunç yaşayacak mı?

Arka Sokaklar 562. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 562. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 561. Bölümde Neler Oldu?

Gözlerini intikam bürüyen Özcan, Mesut’a acı çektirmek için Tunç’u kendi cezaevine naklettirmeyi başarır. İçerideki adamlarıyla Tunç’u sürekli olarak rahatsız eder. Mesut, Özcan’ın oğlu Tunç’u kullanmasına çok öfkelenir. Bir taraftan da tutuksuz yargılanması için yollar aramaktadır. Özcan’ın, Tunç’u rahat bırakmayacağını bilmektedir. Ekip, Özcan’ın cezaevi dışında bir adamı olduğunu öğrenir. Coşkun kod adlı bu adam eski bir polistir. Uyuşturucu trafiğini artık o yönetmektedir. Ekibimiz ona ulaşırsa Özcan ile ilgili deliller elde edilebileceğini bilmektedir. Özellikle de Tunç’u aklayacak olan Kazım olayı ile ilgili deliller. Bu yüzden Coşkun’u bulmak için harekete geçen ekibimiz sıkıntılı bir sürecin içine girer. Zaman geçtikçe Tunç daha büyük birt tehlike altındadır. Bunu bilen Mesut, ekipten bağımsız harekete geçer ve Coşkun’u yakalar. Sonrasında ise, Özcan’dan aldığı telefonla büyük şok yaşar.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap