1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Lezzet Düşkünleri Neden Yayınlanmıyor?

Lezzet Düşkünleri Neden Yayınlanmıyor?
0

Evet günler 29 Haziran Pazartesi saat 10:00’u gösterdiğinde bir çok kişi TV8 ekranlarında Lezzet Düşkünleri programının yeni bölümünü izlemeyi umuyordu fakat kanalı açanlar Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin tekrar bölümleri ile karşılaştı. Peki Lezzet Düşkünleri neden yayınlanmıyor?

Gabriele Sponza’nın sunuculuğunu üstlendiği, 5 takımın mücadele ettiği Lezzet Düşkünleri, en son 27 Haziran Cumartesi günü eleme bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Hafta sonu Lezzet Düşkünleri youtube sayfasından ilgili yarışmanın yeni bölüm fragmanının yayınlanmaması izleyenler arasında soru işareti bırakmıştı ve nitekim Lezzet Düşkünleri programı 29 Haziran-3 Temmuz arasındaki yakın akışında yer almıyor. İlk olarak saat 16.00’da yayınlanan Lezzet Düşkünleri bir süredir sabah 10.00’da izleyicilerle buluşuyordu. Peki, Lezzet Düşkünleri bitti mi, neden yok?

Bugüne kadar 30 bölüm yayınlanan Lezzet Düşkünleri’nin yayın günlerinde ve saatinde değişikliğe gidildi. TV8’in haftalık programına göre, Lezzet Düşkünleri 4 Temmuz Cumartesi günü sabah 08.00’de yayınlanacak. Yani programın tamamen yayından kaldırıldığına dair bir açıklama yok. 4 Temmuz günü Lezzet Düşkünleri yeni bölüm mü yoksa tekrar bölüm mü yayınlanacak, bekleyip göreceğiz. Gelişmeler oldukça sizlere aktaracağız.

İlginizi Çekebilir
Hakim-2-Bolum

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir