1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 12. Bölüm


0

Kanal D ekranlarının beğeni ile takip edilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza geliyor. Baht Oyunu 12. Bölüm ile 7 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu dizisi 11. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Ada, Rüzgar’ı evine davet edip Tuğçe ile ikisinin baş başa kalmasını sağlayacaktır. Baht Oyunu’nun bu haftaki son bölümünde Rüzgar ve Ada’nın evlilikleri hakkında yaptığı konuşma dikkat çekerken Bora’nın tüm bunları duyup duymadığı final anına damga vurdu.

Baht Oyunu 12. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 12. Bölüm 2. Fragmanı

Baht Oyunu 11. Bölüm Özeti

Tuğçe’nin umursamaz tavırları Rüzgar’ın canına tak eder ve Tuğçe’den ayrılıp Ada’ya dönmeye karar verir. Bu durumdan memnun olmayan Ada, Rüzgar’ı kendinden uzak tutmak için çare arar. Sonunda Bora’yı da yanına çekip Tuğçe ile Rüzgar’ı yeniden bir araya getirecek ilginç bir plan yapar. Ada’nın organizasyonuyla Bora, Rüzgar ve Tuğçe kendilerini boks salonunda bulur. Planı ters tepen Ada, Rüzgar ve Tuğçe’yi barıştırmak için yeni bir plan yapar.

Ada, Rüzgar’ı evine davet edip Tuğçe ile ikisinin baş başa kalmasını sağlayacaktır. Ada’ya kendini affettirmek isteyen Bora, ona yardım eder ve birlikte vakit geçiren ikili daha da yakınlaşır. Rüzgar şirketin grafik departmanının başına geçebilmek için elindeki kozla Tuğçe’yi kıstırır. Bunun üzerine Ada ve Tuğçe, Rüzgar’ın isteğini yerine getirmenin yollarını aramaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir