1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 19. Bölüm

Yargı 19. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 19. Bölüm ile 6 Şubat Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı dizisinin 18. bölümünde; Sevdiği kadınla birlikte yürümeye başlayan Ilgaz için, önünde mesleki olarak daha önce hiç tecrübe etmediği yeni bir yol açılmıştır. Bu yolda Ceylin’in varlığı ve ona uzattığı el huzur ve güven verse de hiçbir şey kürsünün arkasından gördüğü gibi değildir. Yargı 18. bölümde cinayet alanında bulunan delillerin incelenmesi sonuçlanıyor. Raporun sonuçlanmasıyla birlikte gerçeği öğrenen Pars, Engin komiser ve Metin şoke oluyor.

Yargı 19. Bölüm Fragmanı

Yargı 18. Bölüm Özeti

Pars’ın geldiğinden beri arasının bir türlü durulmadığı Neva ile yeni bir iletişim kurma zamanı gelmek zorundadır. Erguvan ailesi ise kendi içlerinde çözemedikleri sorunlarla uğraşırken Merdan’ın onlar için hazırladığı plandan habersizdir.

Artık mesleki olarak birlikte yol yürüyen Ilgaz ve Ceylin’i sürpriz bir yeni dava beklemektedir. Yılların ipten adam alır cevval avukatı Ceylin ile dosdoğru, yalan nedir bilmez eski savcı, yeni avukat Ilgaz’ı birbirlerini yeniden tanıyacakları günler beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir