1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm ile 26 Mayıs Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşembe akşamları ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova bölümleri heyecan dolu sahneleri ile izleyenlerini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 19 Mayıs Perşembe akşamı ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova son bölümü Total de 6,06 izlenme oranı ile 1. oldu. Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı’nın yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova Perşembe akşamı ekranlara gelecek.

Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 138. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 137. Bölüm Özeti

Hamran’ın saldırısından Abdülkadir sayesinde kurtulan Hakan, kaçmayı başarıp ortadan kaybolan Hamran’ın yeni hamlesinden ötürü endişelidir. Hakan, Züleyha ve çocukları tehlikeden uzaklaştırmak için alelacele bir balayı organize eder. Hakan’ın tedirginliğini ve kendisinden bir şeyler sakladığını fark eden Züleyha, kimseye bir şey söylemeden çocuklarla birlikte ortadan kaybolur. Hakan bir yandan Hamran’ın yerini bulmaya çalışırken, Züleyha’nın ortadan kaybolması ile büyük bir şok yaşar. Züleyha, nihayet Fikret’i arayıp yerini açıkladığında Fikret onun büyük bir tehlike içinde olduğunu söyleyip söylememek arasında kalır. Bu sırada Haminne’nin de kaybolması konağı karıştırır.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-30

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir