Yargı 31. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yargı 31. Bölüm ile 1 Mayıs Pazar akşamı yerine 8 Mayıs Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi her Pazar akşamına damga vurmaya devam ediyor. 24 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelen Yargı son bölümü reyting sıralamasına damga vurdu. Sevilen dizi Yargı; Total de 6,33 AB de 9,33 ve ABC1 de 8,60 reyting alarak tüm kategorilerden birinci oldu. Yargı 30. bölümde; Ceylin bir yandan ilişkilerine bir şans vermek isterken diğer yandan Ilgaz’ın üzerine gitmesi genç savcıyı çileden çıkardı. Diğer yandan Eren’in Ceylin’i tutuklaması ise merak uyandırdı.

Yargı 31. Bölüm Fragmanı

Yargı 31. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 30. Bölüm Özeti

Ceylin ve Ilgaz yüzleşecek. Ceylin, Ilgaz’a yeniden sarılmak için ‘Ailen mi, ben mi?’ sorusunu yöneltti. Gül, Metin ile yüzleşmeye çalışır. Yekta ise Çınar’ın vekaletini almaya çalışır. Eren ise Ceylin’i cinayet şüphesiyle gözaltına alır. Ceylin, Ilgaz’dan vazgeçememektedir. Tüm olanlara karşın kalbindeki aşk onu Ilgaz’dan uzak bırakmaz. Diğer taraftan Yekta, Çınar’ın durumundan yararlanıp ona avukatı olabileceğini söyler. Çaresiz kalan Çınar bunu kabul eder. Eren, sürpriz bir hamleyle Ceylin’e tutuklandığını söyler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir