1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kuruş 7. Bölüm

Üç Kuruş 7. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Üç Kuruş yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kuruş 7. Bölüm ile 13 Aralık Pazartesi akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kuruş 6. bölümde bu hafta, üstünü kapadığını sandığı bir cinayetin karşısına çıkmasıyla, İrfan en mahrem sırrını açığa çıkarmak zorunda kalır. İrfan’ın etrafındaki çember iyice daralmaktadır. Üstünü kapadığını sandığı bir cinayetin karşısına çıkmasıyla, en mahrem sırrını açığa çıkarmak zorunda kalır. Kartal, İrfan’ı görünce ne yapacak?

Üç Kuruş 7. Bölüm Ön İzleme

,

Üç Kuruş 7. Bölüm 2. Fragmanı

Üç Kuruş 6. Bölüm Özeti

Düğününde dosta düşmana yıkılmadığını kanıtlamaya çalışırken, bir yandan da içi içini yemektedir. Efe, Kartal’ı toparladığını sanırken, düğünde Leyla’dan aldığı darbeyle kendisi dağılır.

Kardeşi dediği İrfan’ın ortak yaralarını deşmesiyle zayıf tarafı ortaya çıkan Kartal, en ummadığı yerden bir yara daha alınca yeni bir düşman edinir. İrfan’ın ise etrafındaki çember iyice daralmaktadır. Üstünü kapadığını sandığı bir cinayetin karşısına çıkmasıyla, İrfan en mahrem sırrını açığa çıkarmak zorunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir