0

Yayınlandığı ilk günden bu yana Kanal D ekranlarında merak uyandıran ve çok beğenilen Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız 2. sezonu ile ekranlara geri dönüyor. Camdaki Kız 10. Bölüm ile 9 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi Camdaki Kız 2. sezon bölümleriyle ekranlara dönüyor. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu ve Enis Arıkan’ın başrollerde yer aldığı Camdaki Kız 2. sezon 9 Eylül perşembe akşamından itibaren Kanal D’de yayınlanacak. Merakla beklenen yeni fragmana Sedat’ın annesi Gülcihan rolünde izleyici karşısına çıkan Devrim Yakut’un sözleri “Uçkuruna düşkün bir alçak uğruna” sözleri damga vurdu.

Camdaki Kız 2. Sezon Tanıtımı

Camdaki Kız 10. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 10. Bölüm Neler Olacak?

Sedat ve Nalan mutlu olmak için adımlarını atmışlardır. Ancak Cana Sedat’ın peşini bırakmaz. Masum Nalan’ın başına bundan sonra neler gelecek? Evliliği nasıl olacak?

Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyez Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent, Tuğrul Tülek gibi isimler yer alıyor. Camdaki Kız dizisinde merakla beklenen karakterlerden biri olan Hayri rolünü Cihangir Ceyhan’ın canlandıracağı konuşuluyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir