Çatı Katı Dizisi Ne Zaman Başlıyacak?
0

Yeni yaz dizisi Çatı Katı Dizisi yakında ekranlarda olacak. Başrollerinde Furkan Andıç olacak ve sürpriz bir kadın oyuncu ona eşlik edecek Dizi Kanal D ekranlarında izleyisiyle buluşacak. Önceki dizilerinde başarılı oyuncuya Aybüke Pusat ve Leyla Lydia Tuğutlu eşlik etmişti.

Furkan Andıç ile Selin Şekerci instagram canlı yayınında buluştu. İkilinin birbirlerine samimi sözleri ve şakalaşmaları dikkat çekti. Furkan Andıç, yayın sırasında hayranlarından gelen soru üzerine Çatı Katı isimli dizisi hakkında bilgi verdi.

Furkan Andıç, güzel bir Yeşilçam hikayesi ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor… Dizi için kadın başrol oyuncusu arayışları da devam ediyor. En son Nilay Deniz ile görüşmeler yapıldığı bilgisi gelmişti.

Furkan Andıç da henüz başrol kadın oyuncunun belli olmadığını açıkladı. Dizinin çekimlerine de 10 Haziran tarihinde başlanacağı ortaya çıktı. Oyuncu, “Yeni iş, çatı katı diye bir iş. Tatlı bir Yeşilçam hikayesi olacak. Biraz hızlı başlayacağız.. 10 Haziran’da çekimler başlayacak. Tatlı bir iş. Güzel komik bir hikayesi var. Sevecekler diye düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Selin Şekerci, “Sen yaparsan sevilmez mi” diyerek arkadaşına iltifat etti.

Çatı Katı dizisi Kanal D için hazırlanıyor. Mia Yapım imzalı dizi için oyuncu arayışları sürüyor. Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran ve Renan Bilek anlaşma sağlanan isimler oldu.

Yiğit Kirazcı ve Ezgi Şenler ile de görüşmelerin yapıldığı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir